متخصصان تعمیرات لپتاپ مکاتک همدان

متخصصان تعمیرات لپتاپ مکاتک همدان

هميشه متخصصان و مهندسين و كاركنان يك مركز فني مهندسي هستند كه تعيين كننده توانايي هر مركزند. كادر تعمیرات لپتاپ مكاتك همدان شامل بخش فني، بخش تعميرات، بخش سخت افزار و بخش نرم افزار مي‌باشد كه دو نفر كارشناس در زمينه برق و الكترونيك فني، دو نفر متخصص در زمينه تعميرات سخت افزار، دو نفر كارشناس در بخش نرم افزار و يك نفر كارمند در آن مشغول به كار مي‌باشند.

دلگرمي مكاتك به متخصصان و كارشناسان خود موجب شده كه هميشه در امور تعميراتي الكترونيكي و سخت افزاري به روز بوده و از آخرين اطلاعات علمي و آخرين تكنيك هاي مهندسي بهره برده است. و همين امر افتخار هر چه بيشتر مكاتك را باعث شده است.

 

تخصص بیشتر موجب اعتماد بیشتر...

 مکاتک همدان مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنولوژی های نوین تعمیرات لپ تاپ در ایران میباشد که در قسمت تجهیزات تعمیرات لپ تاپ مکاتک همدان قابل مشاهده می باشد.

primi sui motori con e-max

پرسش پاسخ آموزشی لپتاپپرسش پاسخ آموزشی لپتاپ

قطعات لپتاپ همدانقطعات لپتاپ همدان

خدمات لپتاپخدمات لپتاپ

لپتاپ سالملپتاپ سالم

مــــكاتــكمــــكاتــك

خانهخانه

Google Maps JavaScript API v3 Example: Map Ads Unit

7e3635652477c2de5a94e903ddb6e90f

 
تماس ها:

08138274276

ساعات كاري:
صبح ها از 9:30 الي 13:00
عصر ها از  16:30 الي 20:30
به استثناء روزهاي تعطيل

درباره مكاتك

اين مركز با سال ها تجربه و كسب افتخارات بسيار و گذراندن دوره هاي تخصصي در زمينه ي تعمير لپ‌تاپ، تنها تعميرگاه فوق تخصصي لپ‌تاپ در استان همدان مي‌باشد.
بهره گيري از متخصصان كامپيوتر،نرم افزار، آي تي، برق، الكترونيك و فناوري اطلاعات، اطمينان ما را در ارائه ي سرويس ها و تعميرات افزوده است و همين امر موجب رشد روز افزون اين مركز در اين زمينه ي تخصصي گرديده است.

مطالعه بيشتر...

افتخارات

مكاتك افتخار اين را دارد كه متخصصاني با سال ها تجربه در زمينه ي الكترونيك و دوره ديده در زمينه هاي تعميرات تخصصي لپ‌تاپ در تهران و خارج از كشور را داراست.
اين ارتباط علمي سبب شده است كه عيب يابي ها و تعميرات به روز و با جديد ترين متد ها انجام گيرد.
در زير به عناوين دوره ها و آموزش هاي تخصصي و فوق تخصصي اي كه متخصصان مكاتك گذرانده‌اند اشاره مي‌گردد :
 مطالعه بيشتر...