آموزش پندار های غلط نگهداری و تعمیر لپتاپ

چند پندار غلط

چند پندار غلط

- تمیز کردن لپ تاپ با فشار هوا نه تنها جای سرویس را نمیگیرد بلکه برعکس عمل کرده و خاک و پرز و غباری را که در انتهای مسیر تهویه جمع شده دوباره در کل محیط داخلی لپ تاپ پخش می کند و از آن بد تر آنکه فن لپ تاپ بر اثر چرخش شدید آسیب میبیند و موتور آن ضعیف می گردد و بعضا پره های فن میشکند.

- اسپری خشک باعث جا به جا شدن غبار از داخل دریچه خروجی به روی دیگر قطعات مهم از جمله مادربورد شده و نیز غبار را به صورت گل در آورده و مجدد روی منافذ برد قرار میدهد.

- تعداد هسته بیشتر همیشه بهتر نیست، بلکه هسته بیشتر برابر با پردازش بالاتر و نتیجتا گرمای بیشتر است. موقع خرید لپ تاپ، ببینید چه تعداد هسته نیازتان است. هم بیش از نیازتان هزینه نکنید و هم لپ تاپ را داغ تر نکنید. با بالا رفتن تعداد هسته ها هیچ تغییری در سیستم تهویه ایجاد نمیشود، فقط فشار روی آن بیشتر می شود.

- کار نکردن فن همیشه نشانه خنک بودن نیست بلکه ممکن است حسگر یا پردازنده یا فن دچار مشکل شده باشد. لذا اگر لپ تاپ بیش از حد گرم است به طوری که بیش از چند ثانیه نمیتوانید دستتان را جلوی خروجی هوا بگیرید شک نکنید که لپ تاپتان در شرایط بحرانی به سر میبرد.

primi sui motori con e-max

پرسش پاسخ آموزشی لپتاپپرسش پاسخ آموزشی لپتاپ

قطعات لپتاپ همدانقطعات لپتاپ همدان

خدمات لپتاپخدمات لپتاپ

لپتاپ سالملپتاپ سالم

مــــكاتــكمــــكاتــك

خانهخانه

Google Maps JavaScript API v3 Example: Map Ads Unit

7e3635652477c2de5a94e903ddb6e90f

 
تماس ها:

08138274276

ساعات كاري:
صبح ها از 9:30 الي 13:00
عصر ها از  16:30 الي 20:30
به استثناء روزهاي تعطيل

درباره مكاتك

اين مركز با سال ها تجربه و كسب افتخارات بسيار و گذراندن دوره هاي تخصصي در زمينه ي تعمير لپ‌تاپ، تنها تعميرگاه فوق تخصصي لپ‌تاپ در استان همدان مي‌باشد.
بهره گيري از متخصصان كامپيوتر،نرم افزار، آي تي، برق، الكترونيك و فناوري اطلاعات، اطمينان ما را در ارائه ي سرويس ها و تعميرات افزوده است و همين امر موجب رشد روز افزون اين مركز در اين زمينه ي تخصصي گرديده است.

مطالعه بيشتر...

افتخارات

مكاتك افتخار اين را دارد كه متخصصاني با سال ها تجربه در زمينه ي الكترونيك و دوره ديده در زمينه هاي تعميرات تخصصي لپ‌تاپ در تهران و خارج از كشور را داراست.
اين ارتباط علمي سبب شده است كه عيب يابي ها و تعميرات به روز و با جديد ترين متد ها انجام گيرد.
در زير به عناوين دوره ها و آموزش هاي تخصصي و فوق تخصصي اي كه متخصصان مكاتك گذرانده‌اند اشاره مي‌گردد :
 مطالعه بيشتر...