آموزش نرم افزار های دما و عملکرد لپتاپ

نرم افزار های کنترل دما و تشخیص عملکرد

نرم افزار های کنترل دما و تشخیص عملکرد

نرم افزار های تستی و کنترلی نقاط خاص لپ تاپ ارائه شده اند که میتوانند ما را از عملکرد این نقاط و دمای آن ها و عملکرد سیستم تهویه آگاه کنند تا بتوان از آسیب های بالا پیش گیری نمود. درست است که معمولا بایوس سیستم ها بخشی را برای نمایش دمای پردازنده پیش بینی کرده است، اما اولا فقط پردازنده نیست که دمایش برای ما مهم است و دوم اینکه پردازنده ها در صورتی که تحت فشار پردازشی باشند تست میشوند اما در بایوس فشار پردازشی خاصی روی پردازنده وجود ندارد. البته نرم افزاری که به طور کامل بتواند همه ی نقاط داغ را بررسی نماید و با همه نوع لپ تاپی سازگار باشد وجود ندارد اما با کمی تلاش و جستجو در نرم افزار های تست و کارایی میتوان بهترین نرم افزار را برای لپ تاپ خود پیدا نمود.

از جمله ی این نرم افزار ها Speedfan است که با اکثر مدل ها سازگار است و اکثر نقاط حساس را میشناسد. همچنین سرعت عملکرد سیستم تهویه را نیز در بعضی مدل ها نمایش میدهد  که از این ها میتوان استفاده های خوبی نمود. 

بسیار توجه نمایید که معمولا چنین نرم افزار هایی کنترل ها و تنظیمات خاص و سطح بالایی روی سخت افزار دارند و استفاده ی ناصحیح از آن ها و در کل استفاده ی افراد ناآگاه میتواند موجب بروز آسیب به سخت افزار شود. مثلا ممکن است به صورت ناخواسته فن یا یک حسگر و یا بخش دیگری از سیستم را غیر فعال نماید، یا عملکرد آن را تغییر دهد و موجب آسیب به سیستم شود. 

 

primi sui motori con e-max

پرسش پاسخ آموزشی لپتاپپرسش پاسخ آموزشی لپتاپ

قطعات لپتاپ همدانقطعات لپتاپ همدان

خدمات لپتاپخدمات لپتاپ

لپتاپ سالملپتاپ سالم

مــــكاتــكمــــكاتــك

خانهخانه

Google Maps JavaScript API v3 Example: Map Ads Unit

7e3635652477c2de5a94e903ddb6e90f

 
تماس ها:

08138274276

ساعات كاري:
صبح ها از 9:30 الي 13:00
عصر ها از  16:30 الي 20:30
به استثناء روزهاي تعطيل

درباره مكاتك

اين مركز با سال ها تجربه و كسب افتخارات بسيار و گذراندن دوره هاي تخصصي در زمينه ي تعمير لپ‌تاپ، تنها تعميرگاه فوق تخصصي لپ‌تاپ در استان همدان مي‌باشد.
بهره گيري از متخصصان كامپيوتر،نرم افزار، آي تي، برق، الكترونيك و فناوري اطلاعات، اطمينان ما را در ارائه ي سرويس ها و تعميرات افزوده است و همين امر موجب رشد روز افزون اين مركز در اين زمينه ي تخصصي گرديده است.

مطالعه بيشتر...

افتخارات

مكاتك افتخار اين را دارد كه متخصصاني با سال ها تجربه در زمينه ي الكترونيك و دوره ديده در زمينه هاي تعميرات تخصصي لپ‌تاپ در تهران و خارج از كشور را داراست.
اين ارتباط علمي سبب شده است كه عيب يابي ها و تعميرات به روز و با جديد ترين متد ها انجام گيرد.
در زير به عناوين دوره ها و آموزش هاي تخصصي و فوق تخصصي اي كه متخصصان مكاتك گذرانده‌اند اشاره مي‌گردد :
 مطالعه بيشتر...