مقایسه هزینه سرویس و تعمیر خرابی لپتاپ

مقایسه هزینه سرویس با هزینه خرابی

مقایسه هزینه سرویس با هزینه خرابی

در حالی که اکثر افراد، شرایط استفاده از لپ تاپ را به صورت اصولی ندارند و مجبورند به جای میز لپ تاپ را روی فرش و مبل و پا و پتو و... بگذارند لذا بسیار سریع تر منافذ و ادوات سیستم تهویه لپ تاپ ها بسته میشوند و به تبع آن نقاط دیگر لپتاپ نیز کاراییشان کم میشود و این آمادگی برای خرابی است. در چنین شرایطی لازم است لپ تاپ زود به زود سرویس شود تا دوباره به کارایی قبلی خود برگردد. اگر چه در حالت استفاده نرمال از لپتاپ نیز هر چند سال یک بار لازم است سرویس انجام گیرد. این سرویس به لپ تاپی که به لب مرز مرگ رسیده جانی تازه میبخشد و عمری دوباره میدهد.

از نظر متخصصان فنی مهندسی مکاتک نکته مهم اینجاست که هزینه ی ناچیز سرویس لپ تاپ که زیر100هزار تومان است اصلا قابل مقایسه با هزینه ای نیست که پس از خرابی لپ تاپ مجبوریم بپردازیم. کمترین هزینه ی لپ تاپ های فوق ریبال است که هزینه ای بالای 100تمن دارد و در حالت بدتر ممکن است چیپ ها نیز بسوزند که قیمتی مابین 150 الی 250تومان دارند. و این به جز دستمزد تعمیرکار است که جمعا ممکن است به 400الی500 تومان و در لپ تاپ های خاص به بیشتر از این حرف ها برسد. لذا به تناسب استفاده صحیح از لپ تاپ هزینه 2-3سال یکبار سرویس بسیار به صرفه تر از هزینه ی تعمیر است.

primi sui motori con e-max

پرسش پاسخ آموزشی لپتاپپرسش پاسخ آموزشی لپتاپ

قطعات لپتاپ همدانقطعات لپتاپ همدان

خدمات لپتاپخدمات لپتاپ

لپتاپ سالملپتاپ سالم

مــــكاتــكمــــكاتــك

خانهخانه

Google Maps JavaScript API v3 Example: Map Ads Unit

7e3635652477c2de5a94e903ddb6e90f

 
تماس ها:

08138274276

ساعات كاري:
صبح ها از 9:30 الي 13:00
عصر ها از  16:30 الي 20:30
به استثناء روزهاي تعطيل

درباره مكاتك

اين مركز با سال ها تجربه و كسب افتخارات بسيار و گذراندن دوره هاي تخصصي در زمينه ي تعمير لپ‌تاپ، تنها تعميرگاه فوق تخصصي لپ‌تاپ در استان همدان مي‌باشد.
بهره گيري از متخصصان كامپيوتر،نرم افزار، آي تي، برق، الكترونيك و فناوري اطلاعات، اطمينان ما را در ارائه ي سرويس ها و تعميرات افزوده است و همين امر موجب رشد روز افزون اين مركز در اين زمينه ي تخصصي گرديده است.

مطالعه بيشتر...

افتخارات

مكاتك افتخار اين را دارد كه متخصصاني با سال ها تجربه در زمينه ي الكترونيك و دوره ديده در زمينه هاي تعميرات تخصصي لپ‌تاپ در تهران و خارج از كشور را داراست.
اين ارتباط علمي سبب شده است كه عيب يابي ها و تعميرات به روز و با جديد ترين متد ها انجام گيرد.
در زير به عناوين دوره ها و آموزش هاي تخصصي و فوق تخصصي اي كه متخصصان مكاتك گذرانده‌اند اشاره مي‌گردد :
 مطالعه بيشتر...